نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: آشفتگی ذهنی

1138
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31142
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Question آشفتگی ذهنی

باسلام و عرض خسته نباشید .
    من فکر پر مشغله ای دارم ، ینی همش به چیزای مختلف فک میکنم نه این که چیزای بدی به فکرم بیاد بلکه همش ایده های مختلف و تفکراتی در مورد مسائل مختلف به ذهنم میاد
    من علاقه دارم همه چیز یاد بگیرم اما خواستن این که همه چیز یاد بگیرم باعث شده که هیچی یاد نگیرم همش فکرم رو درگیر میکنم و یک کاری رو شروع میکنم هنوز اون کار به پایان نرسیده
    نصفه نیمه تمومش میکنم و باز به یک کار دیگه میپردازم ، مثلا من به کامپیوتر علاقه دارم اما میدونید که کامپیوتر یک شاخه نداره بلکه چندین شاخه داره من هعی از این شاخه به اون شاخه میپرم در کامپیوتر
    نمونش این که هنوز یک زبان برنامه نویسی رو به طور کامل مسلط نیستم، همین که یک زبان رو شروع میکنم میبینید همان اول راه کار ول میکنم میرم سراغ یک زبون دیگه
    کلا از این وضعیتی که دارم خسته شدم این حتی باعث شده که حتی تمرکز من بهم بریزه من 17 سال دارم و امسال میرم پیش دانشگاهی رشته ریاضی میخونم امسال و سال پیش بخاطر این وضعیت افت معدل پایینی داشتم و از اونجا که من شب امتحانی هستم شب امتحانم به دلیل حجم مطالب زیاد نمیتونستم کتاب رو تمومش کنم و نمره پایینی کسب میکردم
    به درس خوندن علاقه زیادی دارم ینی به کسب علم علاقه دارم اما وقتی پای کتاب میشینم پرش فکری پیدا میکنم به طوری که 5 دقیقه درس میخونم 15 دقیقه میرم تو فکر
    واقعا دیگه خسته شدم و دنبال یک راهی میگردم که از این وضعیت خلاص بشم مطمئنم که اگر بتونم این افکار رو کنترل کنم و ذهن ارومی داشته باشم موفقیتم چندین برابر میشه
    واسه همین گشتم با این انجمن اشنا شدم و به کمک و مشاوره شما عزیزان به شدت نیاز مندم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    تشکر شده 634 بار در 364 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : آشفتگی ذهنی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1718 نمایش پست ها
    من فکر پر مشغله ای دارم ، ینی همش به چیزای مختلف فک میکنم نه این که چیزای بدی به فکرم بیاد بلکه همش ایده های مختلف و تفکراتی در مورد مسائل مختلف به ذهنم میاد
    من علاقه دارم همه چیز یاد بگیرم اما خواستن این که همه چیز یاد بگیرم باعث شده که هیچی یاد نگیرم همش فکرم رو درگیر میکنم و یک کاری رو شروع میکنم هنوز اون کار به پایان نرسیده
    نصفه نیمه تمومش میکنم و باز به یک کار دیگه میپردازم ، مثلا من به کامپیوتر علاقه دارم اما میدونید که کامپیوتر یک شاخه نداره بلکه چندین شاخه داره من هعی از این شاخه به اون شاخه میپرم در کامپیوتر
    نمونش این که هنوز یک زبان برنامه نویسی رو به طور کامل مسلط نیستم، همین که یک زبان رو شروع میکنم میبینید همان اول راه کار ول میکنم میرم سراغ یک زبون دیگه
    کلا از این وضعیتی که دارم خسته شدم این حتی باعث شده که حتی تمرکز من بهم بریزه من 17 سال دارم و امسال میرم پیش دانشگاهی رشته ریاضی میخونم امسال و سال پیش بخاطر این وضعیت افت معدل پایینی داشتم و از اونجا که من شب امتحانی هستم شب امتحانم به دلیل حجم مطالب زیاد نمیتونستم کتاب رو تمومش کنم و نمره پایینی کسب میکردم
    به درس خوندن علاقه زیادی دارم ینی به کسب علم علاقه دارم اما وقتی پای کتاب میشینم پرش فکری پیدا میکنم به طوری که 5 دقیقه درس میخونم 15 دقیقه میرم تو فکر
    واقعا دیگه خسته شدم و دنبال یک راهی میگردم که از این وضعیت خلاص بشم مطمئنم که اگر بتونم این افکار رو کنترل کنم و ذهن ارومی داشته باشم موفقیتم چندین برابر میشه
    واسه همین گشتم با این انجمن اشنا شدم و به کمک و مشاوره شما عزیزان به شدت نیاز مندم
    سلام

من مطالب شما رو مطالعه کردم ، معمولا توو همچین سنی از این اتفاقات زیاد میفته

و به نوعی اقتضای سنی شما ایجاب میکنه که اینجوری باشین

من راهکاری رو بهتون میگم که خودم هم استفاده میکنم

اصولا هر چیزی که در موقع مطالعه یا هر وقت فکری به ذهنم میاد و دچار میشه ذهنم مشوش شه معمولا اون مطالب رو روو یه کاغذ یه یه دفترچه یی یادداشت میکنم که سر فرصت برم و اون کار رو انجام بدم

و معمولا اولویت بندی میکنم

اینجوری هیچوقت اون مطالب رو فراموش نمیکنم ، این روش باعث میشه که همیشه به سمت ذهنی خلاق و ایده پرداز حرکت کنین و ذهنتون همیشه کار کنه و فعال باشه به شرطی که یکی یکی انجامشون بدین

موقع درس هم هر وقت مطلبی به ذهنتون اومد یادداشتش کنین یه گوشه یی ، بعد اینکه درستون تموم شد و فارغ از درس خوندن شدین برین سراغ اون موضوع و راجبش فکر کنین
    امضای ایشان
    زندگی تو فقط در خدا خلاصه کن

3. کاربران زیر از nepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31142
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nepo نمایش پست ها
    سلام

من مطالب شما رو مطالعه کردم ، معمولا توو همچین سنی از این اتفاقات زیاد میفته

و به نوعی اقتضای سنی شما ایجاب میکنه که اینجوری باشین

من راهکاری رو بهتون میگم که خودم هم استفاده میکنم

اصولا هر چیزی که در موقع مطالعه یا هر وقت فکری به ذهنم میاد و دچار میشه ذهنم مشوش شه معمولا اون مطالب رو روو یه کاغذ یه یه دفترچه یی یادداشت میکنم که سر فرصت برم و اون کار رو انجام بدم

و معمولا اولویت بندی میکنم

اینجوری هیچوقت اون مطالب رو فراموش نمیکنم ، این روش باعث میشه که همیشه به سمت ذهنی خلاق و ایده پرداز حرکت کنین و ذهنتون همیشه کار کنه و فعال باشه به شرطی که یکی یکی انجامشون بدین

موقع درس هم هر وقت مطلبی به ذهنتون اومد یادداشتش کنین یه گوشه یی ، بعد اینکه درستون تموم شد و فارغ از درس خوندن شدین برین سراغ اون موضوع و راجبش فکر کنین
    متشکر از پاسختون ، حتما امتحانش میکنم امید وارم جواب بده
    بازم متشکرم از وقتی که گذاشتید
    سپاس

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    تشکر شده 634 بار در 364 پست
    میزان امتیاز
    9

متشکر از پاسختون ، حتما امتحانش میکنم امید وارم جواب بده
    بازم متشکرم از وقتی که گذاشتید
    سپاس
    ایشالا که جواب میده

موفق و موید باشین
    امضای ایشان
    زندگی تو فقط در خدا خلاصه کن

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز بهتره به جای نگرانی که خودش تشدید میکنه حالاتتو, بهتره بری پهلوی یکی از همکاران حاذق ما و تست بدی امکان داره عدم توجه و تمرکز داشته باشی که با دارو و یا نوروفیدبک قابل کنترل و یا درمانه

موفق باشی

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31142
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز بهتره به جای نگرانی که خودش تشدید میکنه حالاتتو, بهتره بری پهلوی یکی از همکاران حاذق ما و تست بدی امکان داره عدم توجه و تمرکز داشته باشی که با دارو و یا نوروفیدبک قابل کنترل و یا درمانه

موفق باشی

دکتر
    یعنی ممکنه اینقدر وضعیتم خراب باشه ...؟
    با حرفتون ترسوندین منو ، ممکنه بیشتر توضیح بدین در این مورد؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

موفق باشی

دکتر
    یعنی ممکنه اینقدر وضعیتم خراب باشه ...؟
    با حرفتون ترسوندین منو ، ممکنه بیشتر توضیح بدین در این مورد؟

سلام

پسر گل من از کجا برداشت کردی که اوضاع اینقدر خرابه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!؟؟؟

شما توضیحاتی رو دادی من هم عرض کردم تست بدی و ممکنه...... و این درست مثل اینه که دل درد داشته باشی بری دکتر بگه بری آزمایش بدی چون ممکنه عفونت روده باشه تا آنتی بایوتیک

بهت بده به همین سادگی!!!!؟؟

گفتم نگرانی رو بگذار کنار برو پهلوی یکی از همکاران متخصص حاذق ,همین.

موفق باشی عزیز

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)